انگلیسی پارسی 

مطالب و مقالات

گریسل

 gracell

Gracell محصول تولیدی گروه کمپانیهای Grace که معادل و جایگزین مودال می باشد، الیافی است که مبتنی بر پردازش زیستی Bio-processing از الیاف سلولزی درخت راش ساخته می شود.

ادامه مطلب

نخ ورتکس

نخ ورتکس ، یکی از منحصر به فردترین نخ‌های نساجی است که تا حدودی، متفاوت از آنچه که شما می‌بینید، می‌باشد. اعتقاد ما بر این است که با توجه به شناخت نیازهای مصرف‌کننده، نخ ورتکس از خواص و ویژگی‌های نوینی برخوردار است و توانسته تمام نیازهای یک مصرف‌کننده را برطرف نماید.

1 vortex

ادامه مطلب

پشم نیوزیلند

نیوزلند با داشتن آب‌وهوای ایدئال برای رشد پشم، تاکنون ۲۷ میلیون گوسفند پرورش داده و هم اکنون شرکت پشم نیوزلند، با داشتن ویژگیهای منحصربه‌فرد بزرگ‌ترین تولیدکننده الیاف و پشم طبیعی در جهان است.

 

ادامه مطلب

ریسندگی جت هوا (ایرجت)

 

ریسندگی جت هوا (ایرجت) - نخ‌ریسی, ماشین آلات نساجی, صنعت نساجی, ریسندگی, تولید نخ, تولید پارچه

تشکیل نخ از طریق فناوری ریسندگی جت هوا

ریسندگی جت هوا، فرصت تولید نخ با نسبت تولید بسیار بالایی را برای سازندگان نرخ ارائه داده است. برخلاف سایر روش‌های ریسندگی که در آن تولید توسط میزان تابیدن در نخ محدود می‌شود، نخ‌های جت هوا می‌توانند در همان نرخ تولید، بدون در نظر گرفتن تراکم‌های نخ تولید شوند. ریسنده‌های روتکس موراتا، نمونه‌ای از ماشین‌های ریسندگی جت هوا هستند که به تولید نخ‌های ریزتر (Ne 40/1-60/1) می‌پردازند، چون استحکام منتقل‌شده به دسته الیاف کوچکتر را بهبود می‌بخشند.

ادامه مطلب

اطلاعات تماس

  • نشانی : اصفهان - نجف آباد – ویلاشهر - شهرک صنعتی منتظریه - خیابان قادری - نبش فرعی دوم - پلاک 3
  •  تلفن: 42290294 -031
  •  فکس: 42290236 -031
  •  تلفن همراه: 09131197158
  • پست الکترونیک:

آدرس ما بروی نقشه