انگلیسی پارسی 

پشم نیوزیلند

نیوزلند با داشتن آب‌وهوای ایدئال برای رشد پشم، تاکنون ۲۷ میلیون گوسفند پرورش داده و هم اکنون شرکت پشم نیوزلند، با داشتن ویژگیهای منحصربه‌فرد بزرگ‌ترین تولیدکننده الیاف و پشم طبیعی در جهان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، صنعت نساجی برای رفع نیازش، به پشم نیاز دارد، اما نکته‌ای  که اهمیت دارد، کیفیت این پشم است که باعث ضعف یا قوت محصولات کار نساجان خواهد شد. در طول تاریخ نساجی افراد اقدام به تولید پشم‌های مصنوعی فراوانی کرده‌اند، اما هنوز هم پشم طبیعی گوسفند با ویژگی‌های منحصربه‌فردش، توجه بسیاری از تولیدکننده‌ها را جلب می‌کند.

 

یکی از شرکت‌هایی که الیاف و پشم را به‌صورت کاملاً طبیعی تولید می‌کند، شرکت پشم نیوزلند است که این مجموعه، بزرگ‌ترین تولیدکننده الیاف و پشم طبیعی در جهان است.

پشم‌های تولیدی این مجموعه، مزایا و منافع بسیاری نسبت به سایر رقبا داشته که آن را متمایز می‌کند. شرکت پشم نیوزلند از  پاک‌ترین هوا، خالص‌ترین آب و بهترین خاک‌ها، برای رشد گوسفندان و رشد پشم استفاده می‌کند.

اما این فقط نیمی از داستان است؛ پشم تولیدی آن‌ها، ویژگی‌های خاص دیگری نیز دارد.

درخشش

این پشم، بسیار سفید و شفاف است؛ مثل بلور.

ایمن برای تنگی نفس

برای افرادی که نگران تنگی نفس هستند و یا مبتلا به آسم‌اند، استفاده از این پشم هیچ‌گونه خطری نخواهد داشت و بسیار  اطمینان‌بخش خواهد بود.

بیماران مبتلا به آسم در کنار این پشم‌ها، می‌توانند به‌راحتی نفس بکشند، چراکه  پشم نیوزلند از یک فیلتر هوای طبیعی برخوردار است و مواد آلرژی‌زا مثل  گردوغبار و گرده‌ها را  می‌گیرد. همچنین، این پشم یک لیف طبیعی غیر آلرژیک است و برای هرکسی که دارای آلرژی است، مناسب است.

مقاوم در برابر شعله

این پشم نمی‌سوزد، مگر تا زمانی که به گرمای ۷۰۰ درجه سانتی‌گراد برسد و پس‌ازآن که منبع گرما حذف می‌شود، می‌تواند به حالت طبیعی برگردد.

تصفیه هوا

این پشم آلودگی‌های داخلی را جذب می‌کند و گازهای مضر هوا را حذف کرده  و تا ۳۰ سال می‌تواند آن‌ها را دور نگه دارد.

کاهش نویز

پارچه‌های پشمی سروصدا را جذب کرده و ایجاد گرما می‌کنند. بنابراین می‌تواند یک مکان برای استراحتی آرام باشد، تمرکز را افزایش دهد و لذت بردن از زندگی را دوچندان کند.

۱۰۰% طبیعی

شرکت پشم نیوزلند می‌گوید: هر گوسفند هرساله یک پشم گوسفند جدید تولید می‌کند. همچنین پشم قابل‌تجزیه زیستی و پر از مواد مغذی ضروری است که می‌تواند به گیاهان کمک کند و پارچه‌های پشمی می‌توانند به طبیعت بازگردانده یا بازیافت شوند.

شرکت پشم نیوزلند، خود را ۱۰۰% متعلق به خانواده‌های کشاورزانی می‌داند که پشم‌ها را رشد می‌دهد و مراقب هستند که به بهترین شکل پشم تولید شود.  

نیوزلند با داشتن آب‌وهوای ایدئال برای رشد پشم، جهت تولید الیاف مناسب برای منسوجات خانگی و لباس، تاکنون ۲۷ میلیون گوسفند پرورش داده است. با توجه به شرایط اقلیمی نیوزلند، این کشور می‌تواند گوسفندی سفیدتر، سازگارتر و پرپشم تر نسبت به گوسفندهای هم‌نژاد در سایر نقاط جهان داشته باشد.

شرکت پشم نیوزلند، در راستای بهبود روش‌هایش برای تولید پشم، در حال انجام تحقیقات و سرمایه‌گذاری برای کاهش اثرات زیست‌محیطی و درعین‌حال افزایش استانداردها است.

«پشم خوب برای یک جهان بهتر» این شعار مجموعه تولید پشم نیوزلند است. شرکتی که سابقه بسیار دارد و هدف خود را اخلاق‌مداری، تضمین دوام محصولات و رساندن کمترین آسیب به طبیعت می‌داند.

خبرنگار: حوریه شیوا

 

منبع : asrefarsh

اطلاعات تماس

  • نشانی : اصفهان - نجف آباد – ویلاشهر - شهرک صنعتی منتظریه - خیابان قادری - نبش فرعی دوم - پلاک 3
  •  تلفن: 42290294 -031
  •  فکس: 42290236 -031
  •  تلفن همراه: 09131197158 (مدیریت)
  •  مدیرفروش : 42290292-031 (آقای محمد کاظمی)
  • پست الکترونیک:

آدرس ما بروی نقشه